+420 596 614 746Po - Pá 6.30 – 15.00

Aktuality

S kompresorem i do výtahu! -  nový kompaktní a mobilní vzduchový kompresor Atlas Copco

S kompresorem i do výtahu! - nový kompaktní a mobilní vzduchový kompresor Atlas Copco

25.01.2011

Nová jednotka XAS 27 je poháněna kvalitním a spolehlivým motorem značky Honda, který převyšuje stávající emisní požadavky. Disponuje pohonem s klínovým řemenem s kolejnicovým systémem pro napínání řemene. Tento motor pohání nový kompresorový element C55 od společnosti Atlas Copco. Kompresor XAS 27 je naprosto prvním kompresorem s benzinovým motorem z řady mobilních kompresorů společnosti Atlas Copco.

Ať již je používán k pohonu pneumatických kladiv, sekacích a sbíjecích kladiv, či malých ručních nástrojů, tento kompresor vám zajistí dostatek stlačeného vzduchu pro pohon jednoho kusu penumatického nářadí při takových pracích, jako je demolice, zhutňování či renovace.

Kompresor XAS 27 je kompaktní a mimořádně mobilní. Váží něco málo přes 200 kg a jeho podvozek umožňuje jeho snadné přemístění kamkoli potřebujete bez nutnosti zvedání. Tak jej můžete snadno převézt na nejlepší pracovní místo. Jednotka XAS 27 je natolik malá, že se vtěsná do běžně používaných vchodů či do výtahu.

Obsluha i údržba kompresoru je snadná. Jednotka XAS 27 se zakládá na našem úspěšném polyetylenovém provedení řady HardHatTM, které kombinuje s ochranným pozinkovaným plechem. Palivová nádrž je součástí krytu, který disponuje elektrickým ventilátorem pro účinné chlazení. Po otevření kapoty jednotky XAS 27 lze rovněž velmi snadno provádět servisní práce. Máte tak velmi dobrý přístup k odlučovači vzduchu/oleje, odstředivému filtru a všem ostatním filtrům, takže můžete jednotku XAS 27 optimálně využívat bez nákladných servisních zásahů.

K dispozici je rovněž provedení na vozíku – pro případ potřeby ještě kompaktnějšího provedení kompresoru.

Kompresor XAS 27 přináší mimořádnou hodnotu a zároveň výkon, spolehlivost a trvanlivost. Vše, co potřebujete k dokončení vaší práce.

Kontaktujte nás pro více informací. Děláme na tom s Vámi ...

Zdroj: Atlas Copco, Česká republika

Zpět

Další aktuality

Aktuality