+420 596 614 746Po - Pá 6.30 – 15.00

Prodej

Prodej


Půjčovna

CHARVÁT CTS


CHARVÁT CTS a.s.

CHARVÁT CTS a.s. je český strojírenský závod, jehož základem je výroba nástaveb na nákladní a užitkové automobily a dále stroje a zařízení pro stavebníky, zemědělce, armádu i jiné zákazníky.

Základem nabídky jsou kloubové a teleskopické mechanizmy pro nosiče kontejnerů se zvedacím výkonem od 2 do 10 tun z vlastní produkce pro kategorii vozidel N1 a N2 a teleskopické mechanismy pro nosiče kontejnerů se zvedacím výkonem od 10 do 30 tun z produkce koncernu Hyva pro kategorii vozidel N3 a návěsů.

Jednoramenný nosič kontejnerů je určen k přepravě, nakládání (skládání) a vyklápění vzad kontejnerů s různými nástavbami v zemědělství, zahradnictví, stavebnictví, komunálních službách a dalších odvětvích průmyslu a služeb. Konstrukce umožňuje používat jak pasivní kontejnery (to znamená např. plošinové, vanové, velkoobjemové a další speciální kontejnery), tak i tzv. aktivní (např. s hydraulickou rukou, fekální, odtahových služeb, montážní plošiny a další), u kterých je pohon nástavby zajištěn hydromotorem připojeným do hydraulického okruhu nosiče prostřednictvím hadic a rychlospojek. Umožňuje rovněž manipulaci s kontejnerem na speciálním kontejnerovém přívěsu automobilu. Automobilový nosič lze též zařadit do systému auto-traktorové kontejnerové přepravy, což umožňuje diferencovat přepravu např. v zemědělství na přepravu polní a silniční bez překládání materiálu.

Naše společnost UNICON OSTRAVA s.r.o. zajišťuje již od roku 1993 prodej nových mechanizmů, montáž, servis a prodej náhradních dílů na tyto nosiče kontejnerů a k těmto nástavbám prodáváme kontejnery různých modifikací dle přání zákazníka.

 

Fotogalerie:


Další aktuality

Aktuality